Możesz kupować bez rejestracji konta

Zamówiony towar jest w złym rozmiarze? może posiada jakąś wadę? a może poprostu się nie podoba?
To nie problem, odeślij zamówienie w całości lub tylko jego część.

Jak to zrobić? To proste, oto kilka ogólnych informacji.

 1. Na zwrot masz 14 dni od otrzymania towaru.
 2. Napisz do nas maila z informacją o chęci zwrotu na adres info@stoisko8.pl, z informacją o numerze zamówienia, numerze konta oraz co będzie zwrócone. Ewentualnie możesz dopisać powód zwrotu ale nie ma takiego wymogu.
 3. Paczkę wyślij na adres 41-600 Świętochłowice, Wojska Polskiego 39/33, tel: 694 596 264.
 4. Pieniądze w odpowiedniej kwocie zwrócimy po otrzymaniu paczki z towarem - szczegóły dostępne poniżej w sekcji Koszty zwrotu.

WAŻNE - zapoznaj się ze szczegółami dostępnymi w regulaminie oraz poniżejSZCZEGÓŁY NA TEMAT ZWROTÓW I REKLAMACJI - wyciąg z regulamiu sklepu
VII. Prawo odstąpienia od umowy / zwort

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas pismem pod adresem ul. Wojska Polskiego 39/33, 41-600 Świętochłowice lub mailem na adres poczty elektronicznej info@stoisko8.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
 3. Towar należy odesłać pod adres: ul. Wojska Polskiego 39/33, 41-600 Świętochłowic, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.
 4. Towar zwracany musi być nieużywany, musi zawierać metkę oraz orginalne opakowanie o ile takie posiadał. W innym przypadku zwrot nie zostanie uznany.

  Skutki odstąpienia od umowy
 • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu pełną kwotę zamówionego Towaru, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o prawie odstąpienia od niniejszej umowy.
 • Zwrotu płatności dokonamy na podany numer konta, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
 • Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

  Koszty zwrotu
 • Koszt wysyłki zwrotnej do sprzedawcy ponosi kupujący.
 • W przypadku zwrotu całego zamówienia, zwracamy koszt zamówionego towaru + koszt wysyłki (w wysokości najtańszej wysyłki dostępnej w naszym sklepie).
 • W przypadku zwrotu części zamówienia, zwracamy koszt zwróconego towaru bez kosztów wysyłki.
 • W przypadku zwrotu części zamówienia z darmową wysyłką, jeżeli kwota pozostałego zamówienia jest mniejsza od kwoty zamówienia obejmującej darmową wysyłkę, kwota zwrotu pomniejszona jest o koszt wysyłki do Zamawiającego.

  Nieodebranie zamówionego towaru

 • W przypadku nieodebrania zamówienia (nie wywiązania się z umowy kupna), zwracamy koszt zamówionego towaru pomniejszony o koszt zwrotnej wysyłki do sprzedawcy.

 

VIII. Reklamacje dotyczące Towarów

 1. Stoisko8.pl jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego
 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres info@stoisko8.pl. Stoisko8.pl zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. 
 3. Towar należy odesłać pod adres: ul. Wojska Polskiego 39/33, 41-600 Świętochłowic