Kolejna dostawa towaru w sklepie, 2021-07-15
bokserki, biustonosze, skarpety, sklep

Kolejna dostawa towaru, nowe modele zaczynają już pojawiać się w sklepie z możliwością zakupów, wśród nich kolejne modele biustonoszy, majtek i skarpet takich firm jak Linaise, Intimidao, Moraj. Zapraszamy do zakupów.

Biustonosze Lanny Mode, 2021-02-12

Wprowadziliśmy do sklepu biustonosze marki Lanny Mode, charakteryzujące się bardzo wysoką jakością wykonania, doskonałym dopasowaniem i eleganckim wyglądem oraz wysokim komfortem noszenia.

Sklep stacjonarny OTWARTY, 2020-06-02

Po przerwie związanej z pandemią ponownie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Świętochłowicach. Sprzedaż internetowa działa bez zmian. Jednocześnie informujemy że na terenie Świętochłowic, zamówienia składane w sklepie online, dostarczane są bezpłatnie.

Płatności online PayU, 2020-04-23
bokserki, biustonosze, skarpety, sklep

Specjalnie dla Państwa większej wygody przy realizacji zamówień, wprowadziliśmy płatności online poprzez PayU

Wysyłka do paczkomatów InPost, 2020-04-20
bokserki, biustonosze, skarpety, sklep

Już teraz udostępniliśmy możliwość wysyłki do paczkomatów InPost, zapraszamy do zakupów

Sklep stacjonarny nieczynny, 2020-03-18

Z uwagi na obecną systuację pandemiczną, sklep stacjonarny w Świętochłowicach jest nieczynny do odwołania. Prowadzimy sprzedaż tylko wysyłkową.

Poznaj nowy wygląd stoiska, 2016-05-10
bokserki, biustonosze, skarpety, sklep

Nasze Stoisko8 otrzymało nowy atrakcyjny wygląd, zaczynając od zamontowania płyt na drzwiach i pod ladą, z reklamą naszego sklepu internetowego, kończąc na nowej większej ladzie.

Start sklepu Stoisko8.pl, 2011-02-01

Stoisko nr 8 istnieje już od 16 lat w Pawilonie Handlowym Tadeusz - otwarte codziennie od poniedziałku do soboty. Już dzisiaj możemy zaprezentować Państwu naszą ofertę również w naszym sklepie internetowym www.stoisko8.pl. Zapraszamy na naszą stronę oraz na nasze stoisko sklepowe w Świętochłowicach